puhutv – Jet Sosyete (3.Sezon 12.Bölüm Tanıtımı) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

puhutv – Jet Sosyete (3.Sezon 12.Bölüm Tanıtımı)

Yeni nesil ücretsiz online televizyon puhutv’nin “Fi” ,“Şahsiyet”  ve “Dip”ten sonra; dördüncü yerli dizisi ve ilk transferi olan “Jet Sosyete” , 3.sezonu ile 18 Ekim 2019 Cuma günü saat 20:00’den itibaren ilk iki bölümüyle puhutv’de yayınlanmaya başlanmıştı.

En son yılbaşı özel bölümü olan 11.bölümü yayınlanan diziye verilen bir buçuk aylık aranın ardından; yeni bölüm 14 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanacak. 3.sezonun 12.bölümü olacak yeni bölümün  fragmanı ise; 30 Ocak’ta yayınlandı.

Jet Sosyete – 3.Sezon 12.Bölüm

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” nin başrollerinde Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin yer alıyorlar.

Jet Sosyete’nin , Ezgi Mola‘nın konuk oyuncu olarak yer alacağı 12.bölümünün konusu ise; kısaca şöyle: “Ozan’ın yeni sevgilisi İpek (Ezgi Mola) eğlencesi ve samimiyetiyle sitedeki herkesin gözdesi haline gelir. İlayda’yla tanışan İpek, Ozan’ın eski nişanlısı olduğunu öğrenince İlayda’yı bir tehdit olarak görmeye başlar. İlayda, İpek’in onu öldürmekle tehdit ettiğini kimseyi inandıramaz ve çevresinden paranoyak muamelesi görür. Öte yandan Cengiz, devletin değeri beş milyonun üzerinde olan evlerden alacağı vergiyi öğrenince dünya başına yıkılır. Gizem ve Zahide, Cengiz’in vergisini ödemesi için kurnaz bir plan yapar.”

Dizi, 14 Şubat 2020 Cuma günü saat 20:00’den itibaren 3.sezonun 12.bölümü olan 51.bölümüyle puhutv’de yayında!

Jet Sosyete – 3.Sezon – EkimKategoriler İnternet, IP TV, Özel Haber, Teknoloji, Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.