TRT 1 – Tutunamayanlar (7.Bölüm) (Tam Bölüm) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

TRT 1 – Tutunamayanlar (7.Bölüm) (Tam Bölüm)

Yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun oturduğu TRT 1’in yeni absürt komedi dizisi “Tutunamayanlar”ın yedinci bölümü 25 Şubat Salı akşamı TRT 1’de yayınlandı. Dizinin tam bölümünü YouTube (Tutunamayanlar Dizisi Resmi Kanalı) üzerinden web sitemizde izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar  – 7. Bölüm Özet:

“İrem’in görüşmeme kararı sonrası onun gönlünü almaya çalışan Tarık, yeniden dergi işine sarılır. Tüm mahalleli seferber olup dergiyi çıkarabilmek için Tarık’a yardım eder. Fakat Tarık’ı kapıda başka zorluklar beklemektedir. Edebiyat dünyasının ileri gelenleriyle zıtlıklar yaşayan Tarık’ı bu bölümde zorlu kapışmalar beklemektedir.

Tarık’a kırgın olan İrem, Tarık’ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem’e kendini affettirebilecek mi?

Yıldırım düştükten sonra Hicabi’nin davranışlarında değişimler görülür. Hicabi, garip davranmaya başlar. Ondaki bu değişimleri gören mahalleli ne yapacak? Onu bu haliyle kabullenebilecekler mi?”Kategoriler Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.