puhutv – Jet Sosyete (3.Sezon 14.Bölüm Tanıtımı) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

puhutv – Jet Sosyete (3.Sezon 14.Bölüm Tanıtımı)

Yeni nesil ücretsiz online televizyon puhutv’nin “Fi” ,“Şahsiyet”  ve “Dip”ten sonra; dördüncü yerli dizisi ve ilk transferi olan “Jet Sosyete” , 3.sezonu ile 18 Ekim 2019 Cuma günü saat 20:00’den itibaren ilk iki bölümüyle puhutv’de yayınlanmaya başlanmıştı.

Yılbaşı özel bölümü olan 11.bölümü yayınlandıktan sonra; diziye verilen bir buçuk aylık aranın ardından; yeni bölüm 14 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanmıştı. Geçen hafta yayınlanan 13.bölümün ardından; 3.sezonun 14.bölümü olacak yeni bölümü ise; 28 Şubat 2020 Cuma yayında olacak.

Jet Sosyete – 3.Sezon 12.Bölüm

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Jet Sosyete” nin başrollerinde Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin yer alıyorlar.

Dizinin bu haftaki konusu ise kısaca şöyle: “Cengiz, salgın şüphesi nedeniyle şirketin yurt dışından gelecek misafirleriyle görüşmek istemez. Diğer yanda ise aidatların çok yüksek gelmesi üzerine Şennyr site yönetimini ele geçirir.”

Puhu tv’den yapılan açıklama:

puhutv – Açıklama

Dizi, 28 Şubat 2020 Cuma günü saat 20:00’den itibaren 3.sezonun 14.bölümü olan 53.bölümüyle puhutv’de yayında!

Jet Sosyete – 3.Sezon – EkimKategoriler İnternet, IP TV, Özel Haber, Teknoloji, Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.