TRT 1 – Ev Yapımı (2. Bölüm Fragmanı) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

TRT 1 – Ev Yapımı (2. Bölüm Fragmanı)

Yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği ve başrollerinde “Seksenler” dizisinin sevilen yüzleri Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, Necmi Yapıcı gibi isimler yer aldığı ve oyuncuların kendi evlerinde, tamamen kendi imkanlarıyla çektiği yeni dizi “Ev Yapımı”; 2.Bölüm fragmanı yayınlandı.

“Ev Yapımı”; yeni bölümüyle 16 Nisan 2020 Perşembe akşamı TRT 1‘de yayınlandı.

Ev Yapımı –  Özet:

“Tüm dünyada etkisini gösteren, ülkemizde de maalesef yayılan “covid-19” virüsü nedeniyle herkes evlerine çekilmiştir… Birçok iş yeri gibi dizi filmciler de setleri kapatmıştır… Herkesin “evlere kapandığı” bu günlerde, yapımcı senarist Birol Güven’in en büyük amacı “Seksenler” oyuncularını sete getirip, Seksenler dizisinin çekimlerine devam etmektir… Fakat Birol Güven hiçbir oyuncuyu çekimlere getirmeye ikna edemez!.. Evde durmaktan sıkılan ve çalışıp para kazanmak isteyen ünlü yapımcı pes etmez ve alternatif çözümler üretmeye başlar… Bulunan en iyi çözüm ise, oyuncuların çekimlere kendi evlerinden devam etmesidir…

Bu “ev yapımı” adlı diziyle, ünlü insanlar “ev hallerini” izleyiciyle paylaşırken; oyuncu kimlikleriyle, günlerini nasıl geçirdiklerini, en eğlenceli bir üslupla izleyiciye aktaracaklar.

Ayrıca değerli sanatçılar ve oyuncular, ülkece geçirmekte olduğumuz bu kısıtlayıcı “ev günlerine” farklı bir açıdan bakarak, mizahi bir yolla, izleyiciye keyifli bir zaman dilimi yaşatacaklar…”Kategoriler Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.