TRT 1 – Ev Yapımı (4. Bölüm) (Tam Bölüm) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

TRT 1 – Ev Yapımı (4. Bölüm) (Tam Bölüm)

Yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği ve başrollerinde “Seksenler” dizisinin sevilen yüzleri Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, Necmi Yapıcı gibi isimler yer aldığı ve oyuncuların kendi evlerinde, tamamen kendi imkanlarıyla çektiği yeni dizi “Ev Yapımı”; dördüncü bölümü 23 Nisan 2020 Perşembe akşamı TRT 1‘de yayınlandı.

Ev Yapımı – 4.Bölüm Özeti:

“Şoray Uzun’ların evinde 23 Nisan heyecanı vardır. Evdeki herkes, 23 Nisan’ın şerefine evin en küçüğü Selim Can’ın istediklerini yapmaktadır. Aile fertleri yaşayacakları büyük sürprizden habersizdir! TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un Selim Can’ı görüntülü olarak araması evdeki heyecanı arttırır!

Rasim Öztekin, online kız isteme törenine katılacak, Seksenler dizisindeki kumaşçı Levent’i oynayan Zeki’ye internetten kız isteyecektir. Aynı gün Rasim Öztekin’in eşi Esra hanım da internetten canlı yayın yapacaktır. Üstelik Esra hanımın canlı yayın konuğu Berat Yenilmez’dir.

Özlem Türkad ve eşi Ömer evde bir birlerine puan vermeye başlayınca bir birinden komik anlar yaşanır.”Kategoriler Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.