KANAL D – Sadakatsiz (4.Bölüm Sneak Peek) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

KANAL D – Sadakatsiz (4.Bölüm Sneak Peek)

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı, BBC dizisi “Doctor Foster”ın yerli uyarlaması KANAL D’nin yeni dizisi “Sadakatsiz”in 28 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 4.Bölüm’den ilk sahne paylaşıldı. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, senaristleri ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk.

Sadakatsiz – Genel Hikaye:

“Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır…

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…”

Sadakatsiz – Dizide Kim Kimdir?

Cansu Dere / Asya Arslan,
Caner Cindoruk / Volkan Arslan,
Melis Sezen / Derin Güçlü,
Eren Vurdem / Mert Gelik,
Yeliz Kuvancı / Bahar Gelik,
Olcay Yusufoğlu / Serap Şenlik,
Nazlı Bulum / Nil Tetik,
Gözde Seda Altuner / Gönül Güçlü,
Emir Taro Tekin / Selçuk Dağcı,
Alp Akar / Ali ArslanKategoriler Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.