Star – Menajerimi Ara (11.Bölüm Fragmanı) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Star – Menajerimi Ara (11.Bölüm Fragmanı)

Dünyaca ünlü “Call My Agent” dizisinin Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması “Menajerimi Ara”nın 1 Kasım 2020 Pazar akşamı yayınlanacak olan 11.Bölüm ilk fragmanı paylaşıldı. Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin her bölümünde birçok ünlü isim kendi kimlikleriyle yer alacak. Senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin oturuyor.

Sinema sektöründe çalışmak isteyen Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) kendini menajerlerin hırs ve rekabet dolu dünyasının içinde bulmasıyla başlayan dizi, televizyonlarda görmeye alışık olmadığımız konusuyla şimdiden merakla bekleniyor.

Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarının görünmeyen kısımlarındaki entrikalara, savaşlara, umutlara ve hayal kırıklıklarına tanık olacağımız dizide bu sektöre yeni giren menajer asistanı Dicle ile ilk dizisiyle yıldızı parlayan bir oyuncu olan Barış’ın (Deniz Can Aktaş) romantik, naif aşkı izleyenleri bir rüyanın içinde çekecek.

Menajerimi Ara – Dizide Kim Kimdir?

Barış Falay – Kıraç
Canan Ergüder – Feris
Fatih Artman – Çınar
Ayşenil Şamlıoğlu – Peride
Ahsen Eroğlu – Dicle
Deniz Can Aktaş – Barış
Semi Sırtıkkızıl – Emrah
Gamze Karaduman – Gülin
Nazlı Senem Ünal – Jülide
Bedir Bedir – Bekir
Pınar Ünsal – Leyla
Aslı Mavitan – Mayda
Yaprak Medine – Beren
Buse Sinem İren – Meral
Duygu Şen – Ece
İdeal Beran Kotan – AydınKategoriler Televizyon, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.