Künye – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
TOP THINGS MEDIA adına NO Productions
www.topthingsmedia.com

Genel Yayın Yönetmeni / General Editor
Mert GÜNER
mert@yeniyeniseyler.com

Yazı İşleri Müdürü / Editor in Chief
Tunç GÜNER
tunc@yeniyeniseyler.com

Halkla İlişkiler / Public Relations
Çok Şey Yapan Adam
www.cokseyyapanadam.com

Hukuk Danışmanı / Legal Adviser
Av. Hakan GÜNER
hukuki@yeniyeniseyler.com

Reklam Rezervasyon / Advertise
reklam@yeniyeniseyler.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editors
Mert GÜNER
Tunç GÜNER

BASIN BÜLTENLERİ / Press Releases
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@yeniyeniseyler.com

Gizlilik Politikası
© Copyright 2016 yeniyeniseyler.com tüm hakları saklıdır.
Sitede yayımlanan yazı ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. yeniyeniseyler.com yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. yeniyeniseyler.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları yeniyeniseyler.com aittir. yeniyeniseyler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yeniyeniseyler.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. yeniyeniseyler.com; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsız olan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@yeniyeniseyler.com mail adresinden veya İletişim Formu (https://www.yeniyeniseyler.com/iletisim) ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuk birimimiz tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the siteniz .com. However, sometimes the yeniyeniseyler.com uses third parties to process your information. yeniyeniseyler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yeniyeniseyler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the yeniyeniseyler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the yeniyeniseyler.com and its services. When you use yeniyeniseyler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the yeniyeniseyler.com cookies section of our full Privacy Policy.