İşte “Kanıt Ateş Üstünde”nin tam oyuncu kadrosu! (Özel Haber) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

İşte “Kanıt Ateş Üstünde”nin tam oyuncu kadrosu! (Özel Haber)

100.bölümüyle ekranlara veda eden, ancak sürekli yayınlanan tekrarlarıyla dahi reyting rekorları kıran fenomen polisiye dizi “Kanıt” ın devamı niteliğindeki “Kanıt Ateş Üstünde”  nin çekimlerinin başladığını (“Kanıt Ateş Üstünde”den setten ilk kare!) ve açıklanan ilk başrol oyuncusunun Tansel Öngel olduğunu (“Kanıt Ateş Üstünde”de ilk başrol belli oldu!) dün yaptığımız özel haberlerle duyurmuştuk.

“Kanıt Ateş Üstünde” dizisinin tam kadrosu ise bugün netleşti.

Kanıt Ateş Üstünde - Kadro

Yapım Ekibi: Abdullah Oğuz, Evren Oğuz, Sevil Atasoy, Selin Atasoy, Ahmet Saatçioğlu

Oyuncu Kadrosu: Tansel Öngel, Ahmet Olgun Sünear, Başak Güröz, Ebru Aytemur, Müge Arıcılar, Oktay Korunan, Duygu Şen, Hayati Akbaş, Güvenç Selekman

Yapımcı Abdullah Oğuz ve yönetmen Biray Dalkıran’ın yüzlerindeki gülümseme; yeni dizi ve ekipten çok mutlu ve umutlu olduklarını gösteriyor. Her ne kadar dizinin fanları eski kadroyla devam etmesini istese de; yeni kadronun eskisini aratmayacağı ve kısa sürede benimseneceği belli oluyor.

© Yeni Yeni Şeyler / Mert GünerKategoriler Özel Haber, Televizyon, Televizyon Haber, Yerli Dizi

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.