Aile Arasında (Teaser ve Fotoğraflar) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Aile Arasında (Teaser ve Fotoğraflar)

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı “Aile Arasında” filminden ilk teaser yayınlandı. Yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın, yapımcılığını ise BKM’nin üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda; Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin yer alıyorlar.

Filmin konusu ise kısaca şu şekilde: “21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?”

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ilk sinema filmi olan, komedi türündeki “Aile Arasında” nın vizyon tarihi ise; 1 Aralık 2017 Cuma.Kategoriler Fotoğraf, Fragman, Sinema

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.