Cin Tepesi (Afiş, Fragman ve Fotoğraflar) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Cin Tepesi (Afiş, Fragman ve Fotoğraflar)

Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’in profesyonel bir ekipten destek alarak çıktığı cin görüntüleme yolculuğu “Cin Tepesi”nin afiş ve fragmanı yayınlandı. Yapımcılığını Biray Dalkıran, Asuman Şener ve Mert Güner’in üstlendiği film, Top Things Media ve Kral Pop medya sponsorluğunda Bir Film dağıtımıyla 16 Kasım’da sinemalarda olacak.

Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’in paranormal olayları araştırdıkları fenomen YouTube kanalı “Bilinmeyen” de geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın yapıldı. Büyük ilgi toplayan bu yayında Fatih ve Furkan, “Dünyadaki en net cin görüntülerini yakaladıklarını” iddia ettiler. Kısa bir süre sonra yayınladıkları başka bir videoda ise çektikleri bu görüntüleri, herhangi bir dijital efekt eklemeden sinemalarda yayınlayacaklarını belirttiler.

Fatih ve Furkan, 13 Eylül’de ilk kez gittikleri ve yerel halkın “Cin Tepesi” adını verdiği köyde cin görüntülemeyi başardıklarını ancak kameralarının yetersiz olduğunu; bunun üzerine profesyonel bir ekiple anlaşarak, 17 Eylül’de tekrar gittiklerini söylediler.Kategoriler Afiş, Fotoğraf, Fragman, Medya Sponsorluğu, Sinema

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.