Kubilay Karça İstanbul Konseri’ne Davetiye Kazan! (Hediye) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Kubilay Karça İstanbul Konseri’ne Davetiye Kazan! (Hediye)

Kınay Production organizasyonuyla Yeni Yeni Şeyler medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan  “Kubilay Karça – İstanbul Konseri”ne davetiye kazanma şansı da Yeni Yeni Şeyler‘de!  Kubilay Karça, 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta sevenleriyle buluşacak. Şehinşah, Berk Coşkun ve DJ Orçun da konuk sanatçı olarak yer alacak. Instagram üzerinden yapılacak olan çekişilişimizde 2 takipçimiz çift kişilik davetiye kazanacak.

Çekilişe katılmak için:

  • Yeni Yeni Şeyler (@yeniyeniseyler) ve Çok Şey Yapan Adam (@cokseyyapanadam)  instagram hesaplarını takip edin. (Takip etmeyenler UYARILMAKSIZIN diskalifiye edilecektir. )
  • İlgili posta yorum olarak 3 arkadaşınızı etiketleyin.  (@arkadasinizinhesabi1, @arkadasinizinhesabi2, @arkadasinizinhesabi3 )
  • Etiketlenen kişiler gerçek bir hesap olmalıdır. (Kurumsal hesaplar, ünlü hesapları ve sahte hesaplar kabul  edilmez.)
  • Eklediğiniz her 3 kişi için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. (Bir kişi en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilir. Daha fazlası için başka hak kazanılamaz. )
  • Çekiliş sonuçları; 21 OCAK‘ta sitemizde ve Instagram hesabımızda açıklanacak.

Biletix üzerinden bilet almak için:
https://www.biletix.com/etkinlik/ZW908/TURKIYE/trKategoriler Konser, Medya Sponsorluğu, Müzik, Müzik Haber, Ödüllü Yarışma

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.