Begül Erhan Klasik Gitar Resitali’ne Davetiye Kazan! (İzmir) (Hediye) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Begül Erhan Klasik Gitar Resitali’ne Davetiye Kazan! (İzmir) (Hediye)

Atölye Kültür Sanat organizasyonuyla Yeni Yeni Şeyler medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan  “Begül Erhan Klasik Gitar Resitali”ne davetiye kazanma şansı da Yeni Yeni Şeyler‘de!  Begül Erhan, 27 Şubat 2020 Periembe akşamı saat 19:30’da İzmir’de İzmir Sanat’ta sevenleriyle buluşacak. Instagram üzerinden yapılacak olan çekilişle 3 takipçimiz çift kişilik davetiye kazanacak.

Çekilişe katılmak için:

  • Yeni Yeni Şeyler (@yeniyeniseyler) ve Begül Erhan (@begulerhan_guitar)  instagram hesaplarını takip edin.  (Takip etmeyenler uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.)
  • İlgili posta yorum olarak 3 arkadaşınızı etiketleyin.  (@arkadasinizinhesabi1, @arkadasinizinhesabi2, @arkadasinizinhesabi3 )
  • Etiketlenen hesaplar gerçek kişiler olmalıdır. (Kurumsal hesaplar, ünlü hesapları ve sahte hesaplar kabul edilmeyecektir.)
  • Eklediğiniz her 3 kişi için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. (Bir kişi en fazla 3 çekiliş hakkı kazanabilir. Daha fazlası için başka hak kazanılamaz. )
  • Çekiliş sonuçları; 26 ŞUBAT‘ta sitemizde ve Instagram hesabımızda açıklanacak.

Biletix üzerinden bilet almak için:
https://www.biletix.com/etkinlik/ZX402/TURKIYE/trKategoriler Klasik, Konser, Medya Sponsorluğu, Müzik, Müzik Haber, Ödüllü Yarışma

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.