evdeyizki.com yayında! – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

evdeyizki.com yayında!

Top Things Media‘dan yepyeni bir web sitesi. Koronavirüs salgını tedbirleri nedeniyle evde kaldığımız bu dönemlerde  “evdeyiz ki (evdeyizki.com)” yayın hayatına başladı. “Evde Kalma Rehberiniz” sloganıyla yayın yapan evdeyizki.com‘da; evdeyken sıkılmanızı önleyecek öneriler yer alıyor. Online dersler, online konserler, online kitaplar,  online müzeler, online operalar, online film ve diziler; her gün araştırılıp kullanıcılara sunuluyor.

Bir forum sitesi olan “evdeyiz ki”ye herkes üye olabilir ve önerilerini tüm üyelere paylaşabilir. Aynı zamanda forum başlıklarına katılarak, eğlenceli vakit geçirilebilir.

Güncel önerileri kaçırmamak için, evdeyiz ki‘yi sosyal medya üzerinden de takip edebiliriz:

evdeyiz ki‘ye hemen üye olmak için: https://www.evdeyizki.comKategoriler Bizden, İnternet, Sosyal Medya, Teknoloji, Teknoloji Haber

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.