BluTV – Bonkis (1.Bölüm Teaser) (22 Ocak Cuma yayında!) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

  DMCA.com Protection Status

BluTV – Bonkis (1.Bölüm Teaser) (22 Ocak Cuma yayında!)

Başrollerinde Deniz Tezuysal, Vildan Atasever, Öykü Naz Altay, Sergen Deveci, Burak Sevinç, Serhat Parıl, Lale Mansur ve Cem Emüler‘in yer aldığı, yönetmenliğini ise Emre Erdoğdu‘nun yaptığı “Bonkis”  dizisi BluTV’de başlıyor. Dizinin yapımcılığını CDM İstanbul, senaryo yazımını da; Deniz Tezuysal üstlenmiş.

blutv – Bonkis

Blutv’nin 2021 yılı için ilk açıkladığı dizi olan “Bonkis” in konusu ise kısaca şöyle: “Bir yandan ‘Bonkis’ adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu, geçmiş ilişkileri ve ailesi tarafından köşeye sıkıştırılan hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesi.”

blutv – Bonkis – Afiş

Bu yayınlanan ilk teaser da ise; 35 yaşına gelen Deniz’in annesi ve babasından borç istemek için ayna karşısında yaptığı provaları gözler önüne sererken Deniz’in karmaşık olduğu kadar komik olan hayatından da ipuçları veriyor.

Dizinin ilk bölümü; 22 Ocak 2021 Cuma yayına girecek.

blutv – 2021’in ProjeleriKategoriler IP TV, Yerli Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.