TRT2 – Büyük Gözler / Big Eyes – TV’de İlk (13 Şubat 2021) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

TRT2 – Büyük Gözler / Big Eyes – TV’de İlk (13 Şubat 2021)

Yönetmenliğini Tim Burton‘un yaptığı ve başlıca rollerinde Amy Adams,Christoph Waltz, Danny Huston, Krysten Ritter, Jason Schwartzman, Terence Stamp‘ın yer aldıkları “Büyük Gözler / Big Eyes” isimli film TV’de ilk kez yayınlanacak. TRT2 kanalında 13 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 21:30’da ekranlara gelecek filmin tekrarı ise gece 01:15’de. Filmden önce ve sonra ise; Alin Taşciyan ve Mehmet Acar “Film Önü” ve “Film Arkası” programlarında filmle ilgili yaptıkları sohbette filmin akıllara takılan ayrıntılarını açıklayacaklar.

Big Eyes (2014)

2014 yapımı film; ressam Margaret Keane‘nin 1950’lerdeki olağanüstü başarısı ve 1960’larda ise; onun eserleri sayesinde övgüler alan kocasıyla yaşadığı yasal zorlukları anlatan ve adeta onun uyanışı hakkında bir drama.Kategoriler Sinema, Televizyon

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.