Netflix – Tribes of Europa (Official Trailer ve Afiş) (19 Şubat Cuma yayında!) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Netflix – Tribes of Europa (Official Trailer ve Afiş) (19 Şubat Cuma yayında!)

Yönetmenliğini Philip Koch ve Florian Baxmeyer’ın üstlendiği ve başlıca rollerinde ise; Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan, Alain Blazevic, Richard Zeman, James Faulkner’in yer aldıkları Alman yapımı bilim-kurgu, macera dizisi “Tribes of Europa”; 19 Şubat 2021 Cuma itibariyle ilk sezonı ile NETFLIX katalogunda yer almaya başlayacak.

Tribes of Europa – Poster 01

Konusu kısaca; “Yıl 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından Avrupa büyük bir yıkım yaşamıştır. Kıtadaki ulusların küllerinden doğan kabileler arasında ise bitmek bilmeyen bir egemenlik savaşı verilmektedir. Barışçıl Origin kabilesinden Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) ve Elja (David Ali Rashed) adlı üç kardeş bu savaşların ortasında birbirlerinden ayrı düşer ve yeni Avrupa’nın geleceği için verilen aksiyon dolu mücadelede kendi yollarını çizmek zorunda kalır.”  şeklinde özetlenen dizinin bu ilk  sezonu 6 bölümden oluşuyor.

Tribes of Europa – Poster 02

“The future is not what you expected / Gelecek umduğunuz gibi değil” sloganı ile dikkat çeken dizi 19 Şubat’tan itibaren yayında.Kategoriler Dijital Platform, Netflix, Yabancı Dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.