TRT2 – Hayata Çalım At / Looking for Eric – TV’de İlk (20 Şubat 2021) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

TRT2 – Hayata Çalım At / Looking for Eric – TV’de İlk (20 Şubat 2021)

Yönetmenliğini Ken Loach‘un yaptığı ve başlıca rollerinde Steve Evets, Eric Cantona, Stephanie Bishop, Gerard Kearns, Stefan Gumbs, Lucy-Jo Hudson, Cole Williams‘ın yer aldıkları “Hayata Çalım At / Looking for Eric” isimli film TV’de ilk kez yayınlanacak. TRT2 kanalında 20 Şubat 2021 Cumartesi günü saat 21:30’da ekranlara gelecek filmin tekrarı ise gece 01:05’de. Filmden önce ve sonra ise; Alin Taşciyan ve Mehmet Acar “Film Önü” ve “Film Arkası” programlarında filmle ilgili yaptıkları sohbette filmin akıllara takılan ayrıntılarını açıklayacaklar.

Looking For Eric (2009)

2009 yapımı film; futbol fanatiği bir postacı olan Eric’in hayatı krize girdiğinde; Eric Cantona’dan yaşam koçluğu dersleri almaya başlamasını anlatıyor.Kategoriler Sinema, Televizyon

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.