Spiral: From the Book of Saw (Official Trailer ve Afişler) (yepyeni!) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Spiral: From the Book of Saw (Official Trailer ve Afişler) (yepyeni!)

Başlıca rollerinde; Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols ve Samuel L. Jackson’ın yer aldıkları, “Testere” serisinin yeni flmi “Spiral: From the Book of Saw”dan official trailer ve afişler yayınlandı.

Spiral From the Book of Saw (2021) – Poster 01

Yönetmenliğini Darren Lynn Bousman’ın üstlendiği ve senaryo yazımını ise Josh Stolberg ve Pete Goldfinger’ın yaptıkları filmin konusu ise kısaca şöyle: “Saygın bir polis memuru olan babasının (Samuel L.Jackson) gölgesinde çalışan dedektif Ezekiel “Zeke” Banks (Chris Rock) ve çaylak ortağı (Max Minghella); şehirde daha önce gerçekleşen cinayetleri de anımsatan, tüyler ürpertici bir soruşturmanın sorumluluğunu üstleniyorlar. Farkında olmadan derinleşen bir gizemin içine hapsolmuş olan Zeke, kendisini katilin hastalıklı oyunun merkezinde buluyor.”

Spiral From the Book of Saw (2021) – Poster 02

Filmin gösterim tarihi ABD’de 14 Mayıs 2021, ülkemizde ise “Spiral: Testere Devam Ediyor” adıyla 21 Mayıs 2021’de vizyonda olabilir.Kategoriler Afiş, Fragman, Sinema

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.