Black Widow (New Official Trailer ve Afiş) (yepyeni!) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Black Widow (New Official Trailer ve Afiş) (yepyeni!)

Marvel Sinematik Evreni (Marvel Cinematic Universe)‘nin dördüncü fazının (Phase Four) ilk filmi “Black Widow”un new official trailerı ve afişi yayınlandı. Başrollerinde Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle ve Rachel Weisz’ın yer aldığı ve Cate Shortland’ın yönettiği filmin güncellenmiş gösterim tarihi 9 Temmuz 2021 ve film Disney + üzerinden de yayınlanacak.

Avengers filmlerinin;  Civil War ve Infinity War arasında geçen filmde; Natasha Romanoff’un yeni düşmanı Taskmaster ile mücadelesine odaklanılıyor.

Black Widow (2021) – Poster

 

Marvel Sinematik Evreni (Marvel Cinematic Universe):

Marvel Sinematik Evreni, dört fazdan oluşuyor. “Avengers: End Game” ve “Spider-Man: Far From Home” ile üçüncü faz sona ermişti. 1 Mayıs 2020’de “Black  Widow” filmi ile başlayacak olan dördüncü faz, Disney+ dizileri ve filmler ile devam edecekti. Filmin ertelenmesi ile ilk yayına giren ise; Disney+’da yayınına başlanan “Wandavision” ve “The Falcon and the Winter Soldier” dizileri oldu.

Marvel Sinematik Evreni – 4.Faz:

 Kategoriler Afiş, Fragman, Sinema

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.