SHOWTIME (ABD) – Dexter: New Blood (Exclusive Sneak Peek Trailer) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

SHOWTIME (ABD) – Dexter: New Blood (Exclusive Sneak Peek Trailer)

Amerikan SHOWTIME kanalının sevilen dizisi “Dexter”, 2013’de yayınlanan 8.sezonunun ardından heyecanla beklenen yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Michael C. Hall’ün canlandırdığı Miami Metro Polis Departmanı için çalışan Adli Tıp Kan Analiz Uzmanı ve aynı zamanda seri katil olan Dexter; öldüreceği kişileri sadece katiller arasından, özellikle de yasadan kaçabilmiş olanlardan seçmekteydi. Yeni sezonda Dexter Morgan, ortadan kaybolmasından 10 yıl sonra Miami’den çok uzaklarda yeniden ortaya çıkar. Dizinin yeni bölümlerinde Michael C. Hall’e Julia Jones (The Mandalorian), Alano Miller (Sylvie’s Love), Johnny Sequoyah (Believe), Jack Alcott (The Good Lord Bird) ve Clancy Brown (The Crown, Billions) eşlik edecek.

“Dexter: New Blood” ismiyle yayınlanacak olan ve 10 bölümden oluşan 9.sezon, 7 Kasım 2021 Pazar günü başlıyor.  Ülkemizde ise henüz hangi kanal ya da platformda yer alacağı belli olmadı.

 Kategoriler Televizyon, Yabancı Dizi

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.