The Matrix Resurrections (Official Trailer ve Afiş) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

The Matrix Resurrections (Official Trailer ve Afiş)

İlk filmi 1999 yılında vizyona giren “The Matrix” serisi; 2003 yılında “Matrix Reloaded” ve “Matrix Revolutions” ile sona ermişti. Ünlü üçleme 18 yıl aradan sonra “The Matrix Resurrections” ile yeniden sinemalara dönüyor. Orijinal seride Neo ve Trinity karakterlerini canlandıran Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, serinin dördüncü filminde de başrollerde. Filmde ayrıca Yahya Abdul-Mateen II (The Aquaman) Jessica Henwick (Iron Fist Star Wars: Episode VII – The Force Awakens), Jonathan Groff (Hamilton, Mindhunter), Neil Patrick Harris (Gone Girl), Priyanka Chopra Jonas (Quantico), Christina Ricci (Escaping the Madhouse: The Nellie Bly Story, The Lizzie Borden Chronicles), Telma Hopkins (Dead to Me), Eréndira Ibarra (Sense8, Ingobernable), Toby Onwumere (Empire), Max Riemelt (Sense8), Brian J. Smith ( Sense8, Treadstone) ve Jada Pinkett Smith (Angel Has Fallen, Gotham) yer alıyor. Lana Wachowski’nin yönettiği filmin yapımcılığını ise Grant Hill, James McTeigue ve Lana Wachowski üstleniyor.

“The Choice Is Yours” sloganını kullanan; Warner Bros. Pictures Presents, Village Roadshow Pictures ve Venus Castina Productions’ın yapımcısı olduğu “The Matrix Resurrections“; 22 Aralık 2021’de sinemalarda ve HBOmax’ta olacak.

Resmi Web Sitesi: https://www.whatisthematrix.com

IMDb: https://www.imdb.com/title/tt10838180/

 Kategoriler Afiş, Fragman, Sinema

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.