EXXEN – Leyla ile Mecnun – 2.Sezon (31 Aralık 2021 Cuma yayında!) (Yılbaşı Özel) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

EXXEN – Leyla ile Mecnun – 2.Sezon (31 Aralık 2021 Cuma yayında!) (Yılbaşı Özel)

Yılbaşına yaklaşırken dijital platformlar yılbaşına özel içeriklerini duyurmaya devam ediyorlar.  8 yıl aradan sonra yeni bölümleri EXXEN ile ekranlara geri dönen “Leyla ile Mecnun”  platformdaki ikinci sezonunun ilk bölümü 31 Aralık 2021 cuma EXXEN kataloğuna eklenecek.

İzlemek için: https://www.exxen.com

Leyla ile Mecnun – 2.Sezon

Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü’nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin, Köksal Engür, Ege Tanman, Nalan Kuruçim, Neslihan Aker, Asuman Dabak, Sebahat Adalar ve Engin Günay yeni bölümlerde de yine izleyici karşısında olacak. Eski sezonlarda her sezon değişen Leyla karakterini ise bu sefer Deniz Işın canlandırıyor.Kategoriler Dijital Platform, Exxen, Yerli Dizi

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.