son şeyler

Arşivler

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe

Star – Ömer (2.Sezon Tanıtımı) (11 Eylül Pazartesi başlıyor!)

  /  • Televizyon   /  Yerli Dizi   /  Star – Ömer (2.Sezon Tanıtımı) (11 Eylül Pazartesi başlıyor!)

Star – Ömer (2.Sezon Tanıtımı) (11 Eylül Pazartesi başlıyor!)

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Barış Falay, Gökçe Bahadır ve Merve Dizdar’ın yer aldığı OGM Pictures yapımı “Ömer”; 2.sezonuyla Star ekranlarına geri dönüyor. 2.Sezon ilk bölümü olan 22.Bölüm, 11 Eylül 2023 Pazartesi saat 20:00’de Star’da yayınlanacak. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Muharrem Türkseven, Melike Güner ve Zerrin Sümer’in yer aldığı dizinin kadrosuna yeni sezonda; Esra Akkaya, Erol Babaoğlu, Burcu Cavrar, Özgür Daniel Foster, Damla Makar da dahil oldu.

 

Ömer – 2.Sezon Konusu:

“Gamze’nin gidişiyle altüst olan Ömer, aşkının hayaline tutunmuş, kendisinden beklenmeyecek yollardan geçmektedir. Ömer’in aşk acısı karşısında çaresiz kalan Reşat, oğluna bir çare bulamamaktan muzdariptir…”

 

Ömer – Genel Konusu:

“Ömer Ademoğlu, babası Reşat’ın imam olarak görev yaptığı camide müezzindir. Yakın zamanda annesini kaybeden Ömer, bu kaybın sızısı yüreğinde, babası Reşat ve babaannesi Nezahat ile hayatlarını sürdürmeye devam ederler. Üç kardeşin en küçüğüdür. Anne yarısı bildiği ablası Nisa, babasının ve abisi Tahir’in istemediği bir evlilik yaparak, aileden kopmuş, bu durum Ömer’in ruhunu derinden yaralamıştır. Yürekten bağlı olduğu ailesinde yaşanan bu kırgınlıklardan, çelişkilerden, kayıplardan incinen ruhunu onarmanın yolunu çizmeye başlayarak bulur Ömer… Çocukluğundan beri resim yapmaya olan aşkı, tutkusu, ailesinin engeline rağmen devam eder, çizmeyi sürdürür. Ama tek aşkı resim olmayacaktır, günün birinde karşısına çıkan, kendisinden yaşça büyük, dul ve çocuklu bir kadın olan Gamze ile birbirlerine aşık olacaklar ve bu aşkı sürdürmekte engelleri çok büyük olacaktır…”

Yorum Ekle