Hadi – İpucu ve Joker Kodu (12 Ocak 2020) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

Hadi – İpucu ve Joker Kodu (12 Ocak 2020)

Aslı Melisa Uzun, Ali Tınaz, Cem Avnayim ve Tarık Uğur Özenbaş’ın dönüşümlü olarak sundukları para ödüllü canlı bilgi yarışması “Hadi” bugün 20:30’da. Bugünün yayın akışı ve ödülleri şu şekilde:

  • Saat 20:30’da “Hadi Klasik”te 10.000 TL.

Joker Kodu:  Joker Kodu ekleme sayfasında “Hediye Joker” sekmesine tıklayıp, “Hadi İzle” bölümündeki reklam videolarını izleyin. Her 5 video için 1 Joker kazanın. Sınırsız Joker kazanabilirsiniz.

 


12 Ocak 2020 – 20:30 Yarışmasının İpucu:

“Bir sinir krizi sırasında kulağının bir kısmını kesmesiyle tanınan ressam hangisidir?  Ayçiçekleri ve Yıldızlı Gece, Hollandalı ressamın en ünlü eserlerindendir.”

CEVAP:

VAN GOGH

 


Hadi’den Ödemeler Hakkında Açıklama:

Hadi, instagram hesabından ödemelerle ilgili aşağıdaki açıklama paylaşıldı.

“Hadiciler’e güzel haber! Artık Hadi’de fastPay ile yepyeni bir döneme giriyoruz. Bundan sonra bakiyeni hemen fastPay’e aktarabilir, paranı dilediğin gibi harcayabilirsin.

Nasıl mı?
– Telefonuna fastPay uygulamasını indir, hesap oluştur.
– Hadi profilindeki bakiyene tıkla
– Bakiye ekranında fastPay’e Aktar butonuna bas ve ilgili yerleri fastPay’deki bilgilerinle eşleşecek şekilde doldur.

İster aktardığın bakiyeni fastPay’den hemen çek, ister uygulama içindeki avantajlardan yararlan. Paranı fastPay ile dilediğin gibi harca!

Not: Bekleyen ödeme talebi olan hadiciler Hesap Hareketleri sayfası üzerinden bekleyen bakiyelerini fastPay’e aktarabilirler.”

 

Hadi’den İki Kez Ödememizi Aldık!

Biz de fastPay’e üye olup, 19 Kasım 2019 Salı günü 20 TL’lik ilk ödememizi istedik. 10 gün içinde hesabımıza aktarılacağı söylendi. 27 Kasım 2019 Perşembe günü ödememiz yapıldı.

5 Aralık 2019 Perşembe günü 20 TL’lik ikinci ödememizi istedik. 11 Aralık 2019 Çarşamba günü ikinci ödememizi de aldık.Kategoriler Android, iOS, Teknoloji, Teknoloji Haber

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.