BluTV – Yeşilçam (Nisanda!) – Yeni Yeni Şeyler

Yeni Yeni Şeyler

Menü

BluTV – Yeşilçam (Nisanda!)

Yönetmenliğini Çağan Irmak‘ın yaptığı ve başlıca rollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş’ın yer aldığı“Yeşilçam” dizisinin BluTV’de nisan ayı içerisinde başlayacağı duyuruldu. İki hafta önce (12 Şubat 2021) ilk teaserı yayınlanan dizinin; bugün (26 Şubat 2021) yayınlanan ilk tanıtımı ile birlikte yayın tarihi de açıklanmış oldu.

blutv – Yeşilçam dizisi

“Yeşilçam” in konusu ise kısaca“1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesini anlatacak” şeklinde özetleniyor. Dizide; Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş, ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş; Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı; Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu isimli karakterleri canlandıracaklar.

Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstlendiği; senaryosunu ise; Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleme aldıkları “Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı”dizisi yakında blutv’de olacak.

blutv – 2021’in ProjeleriKategoriler BluTV, Dijital Platform, Yerli Dizi

Yorumlar

Dikkat! Bu haberin tüm hakları yeni yeni şeyler'e aittir. DMCA Protection & Takedown Services (dmca.com) tarafından korunmaktadır. İzin alınmadan veya kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır. Haber, sadece yeniyeniseyler.com'a link verilerek kullanılabilir. Aksi halinde hukuki işlem yapılacaktır.